Cilt Bakımı

Rejuvi Yenileyici ve Canlandırıcı Şeker Bakımı

Medikal Cilt bakımı Cildin temel ihtiyacı derinlemesine temizleme ve cilt altı kollajen ve elastinlerin sürekli uyarımı ile dolgunluğunun sağlanmasıdır. Tüm cilt tiplerine uygun yenileyici ve canlandırıcı şeker bakımı ilk etapta cildin staratum korneum ( keratine olmuş ölü tabaka )  tabakasını  ciltten uzaklaştırır ve cildin altında dermis tabakasında taze hücrelerin sirkülasyonunu hızlandırır. Düzenli bakımlar ile cilt dışarıdan daha parlak, canlı ve sağlıklı görünür iken dermis tabakasında ise sürekli canlı kollajen ve elastinler ile yaşlanma etkilerini geciktirir. Cilt içten dışa yenilenir ! Şeker kamışından elde edilen doğal bir şeker olan Glikolik Asit ile ciltteki mucizevi değişimi hissedin !  Düzenli 6-8 seans uygulama ile ciltteki gözle görülür farklılığı yaşayabileceksiniz.Tüm cilt tiplerine uygun bir uygulamadır.

Rejuvi Akne Bakımı

Her insanda, her cinste ve her yaşta görülebilen aknelerinizden cilt bakımı ile kurtulmanız mümkün ! Ciltte aşırı yağ üretimi, keratin tabakasında artış, akne bakterisi ve enflamasyon sonucu oluşan akne; derinlemesine temizleme ve cilt ile dost hafif ürünlerin kombinasyonu ile akne bakımında giderilebilmektedir.  Aknenin içten dışa tedavisini sağlayarak ve  cilt yüzeyinde bıraktığı hasarları gidererek akne bakımı ile aknelerinizi giderebilirsiniz. Kullanılan dermokozmetik ürünler ile ilaca gereksinim kalmadan ilk tedavi basamağımız akne bakımı ile cildinizde sonuç verebilmektedir.

Dermalogica ile Cilt Bakımı

Ortalama 2 ayda bir yapılmasını önerdiğimiz medikal cilt bakımı esasında yüz ve boyundaki cildin temizlenmesi işlemi cildinizin yanı sıra bir rahatlama seansı olarak ta görülebilir. Cilt bakımında; Dış etkenlerle kirlenmiş cildin temizlenmesi ve doğal yapının korunması sağlanır. Cildinizin ihtiyacı olan maddelerin temini ve koruyucu katmanın oluşumuna katkıda bulunur. Cildin daha güzel ve bakımlı görünmesi ile birlikte kişi kendini psikolojik olarak ta iyi hisseder. Cilt bakımının yüz tedavisinde ki önemi ; boyun , dekolte ve göğüs estetiğini birleştiren lifting ve cilt bakımı cihazı olmasıdır.Cihazın farklı aksesuarları ile gerek geleneksel ve gerekse en son tekniklerin uygulanması mümkündür.

Medikal Cilt Bakımı ile verdiğimiz tedavi hizmetleri ;

  • Vakumlama ve drenaj masajı
  • Derin temizlik ve derinin soyulması
  • Ciltteki kabukların çıkarılması ve uygulanan tedavinin etkisinin arttırılması
  • Pasif jimnastik
  • Cilt sıkılaştırma
  • Cilt kırışıklığı tedavisi ve anti-aging etkili
  • Cildin parlatılması