Gençlik İpi

Silhouette Soft özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan hacim kayıplarına ve cilt sarkmalarına karşı etkili ve tercih edilen bir yöntemdir. Silhouette Soft bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir. Tedavi ile yüz bölgesindeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlar doğal bir biçimde kaldırılabilir.

  •  Herhangi bir doku kaybı ve tahrip olmadan yumuşak bir şekilde kesi olmadan yeniden tanımlanır.
  • Tedavi süresi ortalama 30 dakikadır.
  • Tedavi sonrasında iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönüş mümkündür.
  • Yüz bölgesinde parlaklık ve canlılık, tazelik ve gençleştirme birlikte fark edilir.

Silhouette-Soft hacim kaybı ve cilt sarkması etkilerini gidermek için kanıtlanmış yeni bir tedavi yöntemidir. Özellikle, orta ve alt yüz problemlerinde kullanılan etkili bir yöntemdir. Botox ve Dolgu ile birlikte uygulanabilir. Silhouette-Soft yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli tekniklerle kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir.

Silhouette Soft Güvenli Midir?

FDA onaylu süturlar hacim kaybına karşı etkili, natürel bir materyaldir. Prosedür tüm cilt tipleri için uygundur ve klinik çalışmalarda alerjik reaksiyon testleri yapılmış ve reaksiyona rastlanmamıştır.

Silhouette Soft Etkisi Ne Kadar Sürer?

Silhouette Soft tedavisinin görünebilir estetik yararları 18 – 24 ay boyunca devam eder. Tedaviden hemen sonra mekanik bir kaldırma etkisi olur ve kişi sonuçları hemen farkeder, etkisi uzun ömürlüdür. Ayrıca, 3. Haftadan başlayarak fibroblastik ve kolajen doku oluşumu (bağ dokunun uyarılması ile aktive olması) ile birlikte daha kalıcı sonuçlar elde edilir. Kişinin cilt yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir. Silhouette Soft, örneğin hyalüronik asit ve Botoks gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Silhouette Soft tedavisi sırasında ve sonrasında bu enjeksiyonlar yapılabilir.

Silhouette Soft Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir, fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitelerinize geri dönebilir ancak egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.