zehra_doust

Dermatolog Dr. Zahra Doust

Dr. Zahra Doust kliniğinde, cildiye hastalıkları tanı, tedavi ve takiplerini gerçekleştirmektedir. Girişimsel Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi alanlarında başarılı uygulamaları devam etmektedir.

Doktorumuz, Benler, Benlerin haritasının Dermotoskopi ile çıkarılması, analizi ve takibi konusunda Cilt Kanserinde Erken Teşhislerde bulunmaktadır. Estetik Dermatoloji, AntiAging Tedavileri, Lazer Uygulamaları, Lazer Epilasyon ve Medikal Ayak Sağlığı kendi kliniğinde uygulanmaktadır.

The American Association of Aesthetic Medicine and Surgery Fellowship eğitimini almış ileri dermatolojik çalışmalarını leke tedavileri, estetik ve lazer tedavileri ile birleştirerek Arizona, California ve New York’ta görevler üstlenmiştir.

Bugün modern bir dermatoloğun yetenekleri ve modern bir dermatoloji kliniğinin olması gerektiği gibi hizmetlerini hasta güveni üzerine kurulmuş bir ortamda başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Tüm Mecralardan Bizi Takip Edebilirsiniz

Sizden Gelenler

Yorumlarınız

İlgili ve bilgili bir hoca. İçimde hiç şüphe ve tereddüt bırakmadı. Klinikte çalışan arkdaşlarda çok ilgililer. Kısacası ne fiyat olarak nede beklenti olarak asla üzmediler. Hepinize çok teşekkür ederim.
Nejat Taşçı
I took my partner to doctor Zehra Doust , I can tell she is a professional in what she does , she has a safe hands and accurate eye for details, she did excellent job for my partner . Without a doubt I recommend her,one of the best .
Mon AB
Yaklasik 3 hafta once cilt rahatsızlığım için gittim dr zehra hanımın kliniğine ve simdi sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum ilginiz yaklaşımınız ve konulara hakim olmanız mükemmel di. Dr zehra hanıma ve işini hakkıyla yapan ekibine sonsuz teşekkürleri mi sunuyorum.
Yasin Soner Çelebi